Jak to działa

Rejestracja na Planecie Badań i uczestnictwo w ankietach w celu zdobywania nagród jest bardzo łatwe.

  1. Zarejestruj się na Planecie Badań – zajmuje to mniej niż 30 sekund.
  2. Potwierdź swoją rejestrację, klikając odnośnik potwierdzający w otrzymanym e-mailu. Chcemy uzyskać pewność, że uzyskaliśmy prawidłowe informacje.
  3. Teraz masz już dostęp do ankiet wybranych przez Planetę Badań. Możesz rozpocząć wypełnianie ankiet i udział w badaniach rynku, aby zdobywać nagrody.
  4. Kiedy wypełnić określoną liczbę ankiet, możesz podjąć zgromadzone punkty lub pieniądze.

Planetabadan.pl

Planeta Badań nieustannie wyszukuje najlepsze i najbardziej wiarygodne panele konsumenckie. Na portalu Planetabadan.pl prezentujemy więc wyłącznie najlepsze panele konsumenckie. Dzięki bliskiej współpracy z tymi panelami możemy zaoferować Ci bogaty wybór paneli, które są wiarygodnymi partnerami.

Twoja rejestracja jest więc korzystna dla Ciebie, Planety Badań i paneli konsumenckich. Ty możesz zarabiać pieniądze i otrzymywać bony wartościowe, Planeta Badań może wciąż oferować najlepsze panele, a panele konsumenckie uzyskują dobry obraz sytuacji rynkowej, dzięki czemu mogą dostosowywać swoje produkty i usługi na podstawie Twoich opinii.

Zarejestruj się na Planetabadan.pl

Możesz zarejestrować się za pośrednictwem powyższego formularza rejestracji. Chcesz dowiedzieć się, jak najlepiej brać udział w ankietach i jak najwięcej zarabiać? Patrz strona wskazówek.

Pytania?

Masz pytanie na temat Planety Badań? Sprawdź Najczesciej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami tutaj.