O Planecie Badań

Planetabadan.pl wyszukuje panele konsumenckie, które działają na rynku Polska. Codziennie wybieramy najbardziej wiarygodne i najlepiej oceniane panele konsumenckie.

Misja Planety Badań

Naszą misją jest umożliwianie kontaktu klientów z panelami konsumenckimi. Wybieramy dla Ciebie najlepsze i najbardziej wiarygodne panele, pomagając Ci uzyskać dodatkowy dochód każdego miesiąca. Panele z kolei zyskują w ten sposób zainteresowanych i aktywnych użytkowników. Otrzymujemy za to również pieniądze, choć dotyczy to wyłącznie użytkowników, którzy faktycznie wykazują zainteresowanie oraz aktywnie biorą udział w badaniach i ankietach.

Zarejestruj się na Planetabadan.pl bez żadnych zobowiązań i bez opłat. Planeta Badań nie zarabia nic na rejestracji na swojej stronie internetowej. Wynagrodzenie otrzymujemy tylko wtedy, kiedy nasi użytkownicy rejestrują się na różnych panelach i aktywnie biorą udział w badaniach.

Dzięki temu modelowi biznesowemu możemy zaoferować Planetabadan.pl bez żadnych dodatkowych opłat. Codziennie możemy również koncentrować się na wyszukiwaniu nowych paneli i analizowaniu tych istniejących.

45,00 zł za ankietę i 500,00 zł miesięcznie?

Firmy są bardzo zainteresowane opiniami konsumentów, na podstawie których mogą ulepszać swoje produkty i dokonywać właściwych wyborów.

Firmy korzystają z paneli badawczych, aby zadawać pytania konsumentom. W przypadku niektórych badań można zarobić nawet 45,00 zł!

Aby zarobić 500,00 zł miesięcznie, musisz brać aktywny udział w badaniach. Aktywni użytkownicy zarabiają tę kwotę, biorąc udział w różnych badaniach.

Za każde badanie i ankietę, w której weźmiesz udział, otrzymasz nagrodę pieniężną i/lub bony wartościowe. Wartość nagrody jest różna w zależności od rodzaju badania. Zazwyczaj więcej zarabia się za dłuższe badania, a mniej za krótsze.